Ana Sayfa Bize Ulaşın
 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Tesislerimiz Satış Ağımız Tedarikçi Zinciri Bize Ulaşın
İ.K.
 
 
::: Ürünlerimiz :::
Levrek
Levrek
 
Çipura
Çipura
 
 
 
   
 
 
 Tekrar hoşgeldiniz. Kurumsal gelişmeler sürecinde web sitemizi ve şirket logomuzu yenilemiş bulunmaktayız. Yeni web arayüzümüzle siz müşterilerimize en iyi ve en hızlı hizmeti vermeye devam edeceğiz. Özsu Balık çipura ve levrek üretimi yapmaktadır.

Toplam 5.000 ton üretim kapasiteli % 50 çipura ve % 50 levrek olmak üzere 4 adet balık çiftliği, 2.000 ton üretim kapasiteli 1 adet işleme ve paketleme tesisi ve 1 adet lojistik destek ve satış üniteleri ile yapılanmaktadır.2016 yılı itibari ile de 40.000.000 yavru üretim kapasiteli kuluçkahane yatırımını tamamlayacaktır. Özsu Balık 1995 yılında kurulmuş ve hala aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yıllık çipura ve levrek üretimi 4.500 - 5.000 ton olarak gerçekleşmiş, 2020 yılına kadar üretiminin 10.000 ton seviyesine ulaşması planlanmaktadır. Yıllık 500 - 1000 ton arası Norveç’ten donuk uskumru ithalatı yapılmakta ve iç piyasada toptan satış ve dağıtımı gerçekleşmektedir. Toplam üretimimizin %40'ı ihracata yöneliktir. 2009 sonu itibariyle ihracat yaptığımız ülkeler ABD  İspanya – İtalya – Almanya – Hollanda ve Kanada’dan oluşmaktadır. ISO 9001 ve 14000 Çevre Yönetim Sistemleri sayesinde, ürünlerinin kalitesi, tazelik ve izlenebilirlikleri, süratli teslimatları ile Özsu Balık sektördeki en değerli tedarikçi firmalarından birisidir. Sağlam altyapısı ve profesyonel yönetim kadrosuyla Türkiye balık üretimi piyasasında önder firmalardandır.

 


Yavruların büyüme sürecinde çabalarımızın bir parçası olarak mümkün olan en iyi yenilebilir, en güzel görünüşe ve lezzete sahip balıkları üretmek için en kaliteli yemi kullanmaya odaklandık.

Bizim için en önemli değerlerden biri de güvendir. Müşterilerimize sunduğumuz bu güven sayesinde balıkçılık sektöründe sürekli büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

 

Yüksek sayıda çalışanımız, seri paketleme ve özel olarak tasarlanmış taşıtlarımız, transferlerde ve ihracatta bize hız imkanı sağlamaktadır.

Balıklarımızın hijyeni, temizliği ve sağlığı bizim için büyük önem taşımaktadır.Yavru balıkların sağlıklı olması ileride sizlere sunulacak balıkların da sağlıklı koşullarda sofralarınıza ulaşmasının garantisidir.Yavru balıklar uygun gramaja geldiklerinde milyonlarcası tek tek aşılanmaktadır.

Müşterilerimize siparişlerinin herhangi bir aşamasında hızlı ve efektif olarak destek sağlamaktayız.Lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

 
TS EN ISO 9001:2000
 
 


Merkez Ofis


Karacaoğlan Mahallesi 6166 Sokak
No.30 Daire.201 Işıkkent-İZMİR
TÜRKİYE


İletişim Bilgileri


Tel: +90(232) 472 2313

Faks: +90(232) 472 1446


Online İletişim

info@ozsubalik.com.tr
Şemsettin KAVALAR
kavalar@ozsubalik.com.tr
Hasan TAYGAN
taygan@ozsubalik.com.tr

 

 

 

 


Sığacık Körfezi
İzmir Paketleme
Demircili Lojistik Tesis