Ana Sayfa Bize Ulaşın
 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Tesislerimiz Satış Ağımız Tedarikçi Zinciri Bize Ulaşın
İ.K.
 
 
::: Ürünlerimiz :::
Levrek
Levrek
 
Çipura
Çipura
 
 
 
   
 

.:: Tedarik Zinciri ::.


AB uyum süreci kapsamında yenilenen yasalara göre su ürünlerinin 0-4 derece arasında saklanması ve son noktalara ulaştırılması gerekmektedir.

Özsu Balık'ta tedarik zinciri boyunca sürekli olarak en yüksek standartlarda kaliteyi yakalamak için çaba harcıyoruz.

Bu süreç hammaddelerin tedarik aşamasından itibaren izlenmesi ile başlar, tesislerimize teslimat aşaması, üretim safhası, ürünün paketlenmesi, soğuk hava depolarına sahip araçlarımıza yerleştirilmesi ve son olarak siz müşterilerimize dağıtımı ile son bulur.

 


 

 

Yavruların büyüme sürecinde çabalarımızın bir parçası olarak mümkün olan en iyi yenilebilir, en güzel görünüşe ve lezzete sahip balıkları üretmek için en kaliteli yemi kullanmaya odaklandık.

Bizim için en önemli değerlerden biri de güvendir. Müşterilerimize sunduğumuz bu güven sayesinde balıkçılık sektöründe sürekli büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

 

Yüksek sayıda çalışanımız, seri paketleme ve özel olarak tasarlanmış taşıtlarımız, transferlerde ve ihracatta bize hız imkanı sağlamaktadır.

Balıklarımızın hijyeni, temizliği ve sağlığı bizim için büyük önem taşımaktadır.Yavru balıkların sağlıklı olması ileride sizlere sunulacak balıkların da sağlıklı koşullarda sofralarınıza ulaşmasının garantisidir.Yavru balıklar uygun gramaja geldiklerinde milyonlarcası tek tek aşılanmaktadır.

Müşterilerimize siparişlerinin herhangi bir aşamasında hızlı ve efektif olarak destek sağlamaktayız.Lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

 
TS EN ISO 9001:2000
 
 


Merkez Ofis


Karacaoğlan Mahallesi 6166 Sokak
No.30 Daire.201 Işıkkent-İZMİR
TÜRKİYE


İletişim Bilgileri


Tel: +90(232) 472 2313

Faks: +90(232) 472 1446


Online İletişim

info@ozsubalik.com.tr
Şemsettin KAVALAR
kavalar@ozsubalik.com.tr
Hasan TAYGAN
taygan@ozsubalik.com.tr

 

 

 

 


Sığacık Körfezi
İzmir Paketleme
Demircili Lojistik Tesis